dajan

Informace

Rekreační domek  na okraji malého městečka Strmilov v České Kanadě má 3 apartmány pro celkem 17 osob. V přízemí se nachází 2 apartmány. Apartmán I. pro 7 osob má jeden čtyřlůžkový a jeden třílůžkový pokoj. Apartmán II. má 1 čtyřlůžkový a jeden třílůžkový pokoj. Každý apartmán má svůj vlastní vchod. Mezi apartmány jsou dveře, které se můžou uzamknout nebo můžou být apartmány průchozí. Ze dvora je točivé schodiště na terasu ze zábradlím kam se vstupuje do samostatného apartmánu III. pro 3 osoby. Vnitřní prostory objektu jsou nekuřácké. Na soukromé zahradě na vlastní nebezpečí můžete využívat zapuštěný, krytý bazén 7,5m/3,5m v provozu od 1.5.-30.9., posezení u bazénu a grilu, zahradní gril, zahradní uzaviratelnou chatu(pařibouda) s posezením. V chatě je rozveden el. proud s osvětlením a  elektronické šipky. Dále je na zahradě dětský koutek, s houpačkami, lanem na šplhání, skluzavkou, pískovištěm, zahradní domeček, stolní tenis, velká trampolína s ochrannou sítí,stolní fotbal,velké zahradní člověče nezlob se,ruské kuželky, badminton,kuželky a další hry(za děti zodpovídají rodiče). Je zde i uzamykatelná garáž například pro vlastní kola a kočáry.

V celém objektu a na zahradě je WiFi. U penzionu je malé rychlé občerstvení kde se dá koupit točené pivo a točené limo,různé pizzy, hranolky,řízek,utopenci,nakládaný hermelín a jiné jídla,nanuky a zmrzlina,víno,tvrdý alkohol,káva,čaj a různé cukrovinky(občerstvení je v provozu od 1.6.-31.8. a má pružnou pracovní  dobu). V okolí Strmilova se nachází spoustu krásných lesů vhodné ke sběru hub a borůvek a mnoho rybníků k rybaření. Strmilov se nachází v takzvané oblasti Česká Kanada. Rybaření je zde ve Strmilově a okolí na více místech například už 30m od objektu kde teče Hamerský potok. Dále 300m od objektu na rybníku zájezdek. Koupání u objektu v bazénu, v autokempu Komorník 2km, v Jidřichovým Hradci v novém aqua parku 20km nebo v Jihlavě velký aqua park 45km. Kolem Strmilova převážně lesem jsou dobře značené cyklostezky. V zimním období je v Mrákotině 12km sjezdovka z vlekem.

Ubytování na chalupě

Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro 1 až 17 osob v 5 ložnicích.

Ložnice a pokoje: Apartmán I.+II. má vybavenou kuchyň s posezením a televizí. V apartmánu III. je taktéž vybavena kuchyň ale posezení je v pokoji kde jsou 3 lůžka (jedno dvojlůžko a jedno jednolůžko). Apartmán I. má 4.- lůžkový pokoj a 3.- lůžkový pokoj a Apartmán II. má 4.- lůžkový pokoj a 3.- lůžkový pokoj.

Sociální zařízení: Socilní zařízení je v každém apartmánu oddělené chodbou od pokojů (zvlášt koupelna a wc). V apartmánu I. je sprchový kout, umyvadlo a zrcadlo, v apartmánu II. je sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo,automatická pračka a vana a v apartmánu III. je umyvadlo, zrcadlo a vana.

Vytápění: Vytápění plynové a na tuhé palivo. Topí majitel objektu

Doprava, parkování: Doprava je možná vlastní, parkování je u objektu s parkovacímy místy asi pro 8 aut(střeženo kamerovým systémem)nebo autobusem (zastávka je na náměstí 400m). Domácím mazlíkům je u nás vstup zakázán.

Stravování

Stravování je možné vlastní ve vybavených kuchyních,nebo v občerstvení. Obchody s potravinami máme ve Strmilově 2 již od 400m.

Vybavení chalupy

Kuchyně jsou vybaveny: kuchyňskou linkou s kamny s keramickou deskou, el. troubou, nádobím, mikrovlnná trouba, Lednice s mrazákem, varná konvice, televize a stůl s posezením. V apartmánu II. v kuchyni je navíc myčka nádobí. V apartmánu III. je dvojplotýnkový indukční vařič, nádobí, lednička z mrazáčkem, mikrovlnná trouba, varná konvice.

Výlety, atrakce, zábava

Ve Strmilově jsou tenisové kurty a minigolf. Ve Střížovicích 3km je vlakové nádraží úzkokolejky kde přes léto jezdí stará parní lokomotiva s dřevěnýmy vagóny krásnou lesní krajinou České Kanady na trati Jindřichův Hradec – Nová Bystřice (hranice s Rakouskem). V okolí Strmilova do 30km je spousta hradů, zámků a zřícenin. Nový zoopark 19km od objektu v Horní Pěně. Doporučujeme pro rodiny s dětmi a cyklisty.