Informace

Rekreační domek 5+2 na okraji malého městečka Strmilov v České Kanadě s max. 14 lůžky+4 přistýlky. Dům je rozdělen na 2 apartmány(oba dva v přízemí) 2+1 a 3+1 a každý má vlastní vchod do zahrady. Oba byty jsou mezi sebou průchozí. Venkovní posezení u bazénu a u grilu,zahradní gril, zahradní uzaviratelnou chatu(pařibouda)s infra saunou pro 2 osoby a s posezením asi pro 22 osob. V chatě je rozveden el.proud včetně osvětlení, elektronické šipky. Dále je na zahradě dětský koutek s houpačkami, lanem na šplhání, skluzavkou a pískovištěm,zahradní domeček, stolní tenis, velká trampolína s ochrannou sítí a spousta zahradních her kuželky,badminton a další(za bezpečnost  děti zodpovídají rodiče)Je zde i uzamykatelná garáž například pro vlastní kola a kočáry.V celém domě a na zahradě je dostupná wifi. V okolí Strmilova se nachází spoustu krásných lesů vhodné ke sběru hub a borůvek a mnoho rybníků k rybaření a koupání. Strmilov se nachází v takzvané oblasti Česká Kanada. Rybaření je zde ve Strmilově a okolí na více místech například už 30m od objektu kde teče Hamerský potok. Dále 300m na rybníku Zájezdek.V zimním období 2km od objektu se chytají pstruzi na dírky kde si můžete dát i grog, svařené víno nebo čaj na zahřátí. Koupání v okolí v autokempu Komorník 2km, v Jindřichovým Hradci v novém aqua parku 20km nebo v Jihlavě velký aqua park 45km. Kolem Strmilova převážně lesem jsou dobře značené cyklostezky. V zimním období je v Mrákotině 12km sjezdovka s vlekem.

Každý apartmán má vybavenou kuchyn s posezením a televizí. První apartmán má 4. – lůžkový pokoj a 3. – lůžkový pokoj  a druhý apartmán má 4 – lůžkový pokoj a 3 – lůžkový pokoj, na chodbě rozkládací postel(2 přistýlky),stolek a 2 křesla a v kuchyni (rozkládací postel(2 přistýlky).

Kuchyně jsou vybaveny: kuchynskou linkou s kamny s keramickou deskou, el. troubou, nádobím, mikrovlnná trouba, Lednice s mrazákem, varná konvice, televize  a stůl s posezením.V druhém apartmánu v kuchyni je myčka nádobí

Socilní zařízení je v každém apartmánu oddělené chodbou od pokojů (zvlášt koupelna a wc). V jednom apartmánu je sprchový kout, umyvadlo a zrcadlo a v druhém apartmánu je sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo a vana.

Vytápění plynové a na tuhé palivo. Topí majitelé objektu,kteří bydlí v přilehlém malém domku.

Domácím mazlíkům je u nás vstup zakázáno.

Stravování je možné vlastní ve vybavených kuchyních nebo v místních 3.restauracích již od 400m kde dobře a levně vaří. Obchody s potravinama máme ve Strmilově 3 již od 400m.

Doprava je možná vlastní, parkování je u objektu s parkovacímy místy asi pro 8 aut(střeženo kamerovým systémem)nebo autobusem (zastávka je na náměstí 400m).